Wire Eurasia 3.Tel Üretimi ve Teknolojileri İhtisas Fuarı 9-12 Nisan 2025'te Tüyap'ta!

Tel sektörünün büyük buluşması, Wire Eurasia 3.Tel Üretimi ve Teknolojileri İhtisas Fuarı, 9-12 Nisan 2025 tarihlerinde İstanbul'da Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleşecek.

Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından Messe Düsseldorf iş birliğiyle düzenlenen fuar, eş zamanlı olarak düzenlenecek olan Tube Eurasia Fuarı’nın da etkisi ile geniş bir hedef kitleye erişecek. İki büyük fuar şirketinin bir araya gelmesinin yarattığı sinerji ile Wire Eurasia Fuarı uluslararası arenada da başarılarını katlayarak sürdürecek.

Fuarda, Tel, Kablo, İletken Üretimi ve İşleme Makineleri, Tel, Kablo, İletken İşleme Teknolojisinde Kullanılan Ekipmanlar, Tel, Kablo, İletken İşleme Yan Sanayi Teknolojileri, Kaynak ve Elektrod Teli Üretim Makineleri, İletken Temizleme, Kalıplama, Kaplama, Şekillendirme, Çivi Üretimi ve İşleme Makineleri, Çivi İşleme Teknolojisinde Kullanılan Ekipmanlar, Çivi İşleme Yan Sanayi Teknolojileri, Bağlantı Elemanları Üretimi ve İşleme Makineleri, Hammadde, Özel Tel ve İletkenler, Ölçüm ve Kontrol Teknolojileri ürün grupları sergilenecek.

Sektörün önde gelen isimlerini bir araya getirecek olan Wire Eurasia, 8 ayrı salonda 400'den fazla firma ve firma temsilciliği ile 15 binin üzerinde ziyaretçi hedefliyor. Yüzlerce uluslararası katılımcı firmayı ağırlayacak olan fuar, yeni iş bağlantıları kurma ve ihracat fırsatları yaratma konusunda Türkiye’nin ekonomik büyümesine büyük katkı sağlayacak.
ÖNCEKİ SAYFAYA GERİ DÖN