Wire Eurasia 3.Tel Üretimi ve Teknolojileri İhtisas Fuarı 9-12 Nisan 2025'te Tüyap'ta!

Tel sektörünün büyük buluşması, Wire Eurasia 3.Tel Üretimi ve Teknolojileri İhtisas Fuarı, 9-12 Nisan 2025 tarihlerinde İstanbul'da Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleşecek.

SteelOrbis Piyasa Sohbetleri

SteelOrbis, Piyasa Sohbetleri'nin İstanbul buluşması, Erdemir’in desteği ile 11 Haziran 2024, Salı günü InterContinental İstanbul'da gerçekleşecek.
 
Sürdürülebilirlik, yeşil mutabakat ve çelik sektöründe merak edilen birçok konunun ele alınacağı bu ÜCRETSİZ toplantıda katılımcılar, çelik sektörünün önde gelen firmalarından konuşmacıların beklenti ve değerlendirmelerini dinleme fırsatı bulacak.

Katılımcı ve Profesyonel Ziyaretçi Sayısında Büyük Artış

TUBE & STEEL İstanbul ve WIRE TECH İstanbul Fuarları 24-27 Mayıs 2023 tarihlerinde TÜYAP İstanbul’da gerçekleşti!

Katılımcı ve Profesyonel Ziyaretçi Sayısında Büyük Artış

Boru, tel ve çelik, hırdavat ve bağlantı elemanları endüstrilerinin önemli 4 fuarı, eş zamanlı olarak 24 Mayıs tarihinde kapılarını ziyaretçilerine açtı

Boru, tel ve çelik, hırdavat ve bağlantı elemanları sektörleri için önemli birer ticaret platformu olan 4 fuar, 24 – 27 Mayıs 2023 tarihlerinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi Büyükçekmece- İstanbul’da eş zamanlı olarak gerçekleşecek.
Tube & Steel İstanbul, Wire Tech İstanbul, Avrasya Hırdavat Fuarı Hardware Eurasia ve Fastener Expo Eurasia Avrupa ve dünya demir çelik, tel, bağlantı elemanları ve hırdavat pazarlarında önemli bir konuma sahip olan Türkiye’nin konumunu daha da güçlenmesine destek olacak.

Sektör profesyonelleri 24-27 Mayıs 2023 tarihlerinde Wire Tech İstanbul Fuarı’nda buluşacak

Boru, tel ve çelik sektörü için önemli bir ticaret platformu oluşturan 4 fuar, 24 – 27 Mayıs 2023 tarihlerinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde eş zamanlı olarak ziyaretçileriyle buluşmaya hazırlanıyor. Aynı tarihte aynı mekânda düzenlenecek Tube & Steel İstanbul, Wire Tech İstanbul, Hardware Eurasia ve Fastener Eurasia Fuarları Avrupa ve dünya demir çelik pazarında önemli yere sahip olan ülkemizin konumunun daha da güçlenmesine destek olacak.

Wire Tech İstanbul Fuarına Kosgeb'ten Katılımcı Desteği!

Wire Tech İstanbul Fuarına Kosgeb'ten Katılımcı Desteği!

Tel, İletken ve Çivi Sektörleri İstanbul’da Buluşuyor

Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş, Tel, İletken ve Çivi sektörünün tüm endüstri bileşenlerini kapsayan Wire Tech İstanbul Fuarı’nın startını verdi. Bu yıl ilk defa düzenlenecek olan fuar, yeni pazarlar bulmak ve ihracatını arttırmak isteyen firmalar için yeni iş birlikleri kurma imkânı sağlıyor.