SEKTÖRÜNÜN AVRASYA’DAKİ BULUŞMA NOKTASI

Sektörün Avrasya’da buluşması Wire Eurasia Fuarı, profesyonelleri tek çatı altında bir araya getirmeye hazırlanıyor. Tel sektörünün öncü üreticileri, tedarikçileri, satın alma uzmanları sektördeki son yenilikleri keşfetmek ve iş bağlantıları kurmak için buluşuyor. Aradığınız ürün ve hizmetlere doğrudan ulaşmak, firmalarla yüz yüze görüşmek, yeni iş birliklerine imza atmak için fuarı ziyaret etme şansını kaçırmayın. 2023 yılında ulusal ve uluslararası arenada 19 ülkeden 322 katılımcı firma ve 74 ülkeden 10.513 ziyaretçiyi bir araya getiren fuar, 2025 yılında 3. Kez Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde kapılarını açacak.

Tarih:  09-12 NİSAN 2025
Konum:  İstanbul - Türkiye
Yer:  Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi

Wire Eurasia Fuarı’nı Ziyaret Etmek İçin 5 Neden; 

Geniş Kapsamıyla Öne Çıkan Fuarda Aradığınız Hizmet ve Ürünü Bulabilirsiniz

Tel, Kablo, İletken Üretimi ve İşleme Makineleri, Tel, Kablo, İletken İşleme Teknolojisinde Kullanılan Ekipmanlar, Tel, Kablo, İletken İşleme Yan Sanayi Teknolojileri, Kaynak ve Elektrod Teli Üretim Makineleri, İletken Temizleme, Kalıplama, Kaplama, Şekillendirme, Çivi Üretimi ve İşleme Makineleri, Çivi İşleme Teknolojisinde Kullanılan Ekipmanlar, Çivi İşleme Yan Sanayi Teknolojileri, Bağlantı Elemanları Üretimi ve İşleme Makineleri, Hammadde, Özel Tel ve İletkenler, Ölçüm ve Kontrol Teknolojileri, Kalite Kontrol Sistemleri, Test Mühendisliği, Laboratuvar Test Ekipmanları gibi çok çeşitli ürün grupları tek çatı altında. Aradığınız ürün ve hizmetleri tek platformda bulabilirsiniz.

Yeni Ürün ve Teknolojileri Keşfetme Fırsatı

Sektördeki son gelişmeleri, son teknoloji ürün ve hizmetleri bu fuarda keşfedebilirsiniz. Ürün-özellik-fiyat karşılaştırması yaparak sektörü analiz edebilirsiniz. 

Mecvut İş Ortaklıklarını Güçlendirme ve Yeni İş Bağlantıları Kurma İmkanı

Tel sektöründe faaliyet gösteren firmalar ile bir araya gelerek yeni iş bağlantıları kurabilir, küresel firmalar ile çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz. Fuarda müşteri portföyünüzü geliştirerek hem yurt içi hem de yurt dışında yeni ticari ilişkiler kurabilirsiniz. Sektör profesyonellerinin ulusal ve uluslararası yeni pazarlara açılma fırsatı bulacakları fuarda, siz de hedeflerinize ulaşabilirsiniz.

Küresel Ağ Oluşturma Olanağı

Dünyanın dört bir yanından nitelikli katılımcıları bir araya getiren Wire Eurasia Fuarı’nda profesyoneller ile buluşarak uluslararası arenada etkin bir oyuncu olma yolunda büyük bir adım atma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Şehri Keşfedin

Wire Eurasia Fuarı'nı ziyaret ederek aynı zamanda fuarın düzenlendiği İstanbul şehrini keşfe çıkabilirsiniz. İstanbul; tarihi zenginliği, kültürel çeşitliliği ve modern dokusuyla dünya çapında tanınan ve kıtaları birleştiren şehirdir. Fuarı ziyaret ederken bu şehri keşfetmek deneyiminizi unutulmaz kılacak!