WIRE EURASIA FUARI SEKTÖRÜN LİDERLERİNİ BİR ARAYA GETİRİYOR

Wire Eurasia 3.Tel Üretimi ve Teknolojileri İhtisas Fuarı Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından Messe Düsseldorf iş birliği ile gerçekleşecek. Dünyanın dört bir yanından profesyonel katılımcı ve ziyaretçilere ev sahipliği yapacak olan fuarda sektörün lider firmaları son teknoloji ürün ve hizmetlerini sergileyecek.

3.Tel Üretimi ve Teknolojileri İhtisas Fuarı

Tarih:  09-12 NİSAN 2025
Konum:  İstanbul - Türkiye
Yer:  Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi

WIRE EURASIA FUARI'NI ZİYARET ETMENİZ İÇİN 5 NEDEN

Wire Eurasia Fuar'ında Sizi Neler Bekliyor? 
Wire Eurasia Fuarı, sektördeki yenilikleri keşfetmek ve en son teknolojileri görmek isteyen profesyoneller için ideal bir platform sunuyor. Tel ana sektörünün yanı sıra, bu sektörlere hizmet eden yan sanayi ürünleri ve teknolojileri de fuar kapsamında ziyaretçilere tanıtılıyor.

Tel, Kablo, İletken Üretimi ve İşleme Makineleri, Tel, Kablo, İletken İşleme Teknolojisinde Kullanılan Ekipmanlar, Tel, Kablo, İletken İşleme Yan Sanayi Teknolojileri, Kaynak ve Elektrod Teli Üretim Makineleri, İletken Temizleme, Kalıplama, Kaplama, Şekillendirme, Çivi Üretimi ve İşleme Makineleri, Çivi İşleme Teknolojisinde Kullanılan Ekipmanlar, Çivi İşleme Yan Sanayi Teknolojileri, Bağlantı Elemanları Üretimi ve İşleme Makineleri, Hammadde, Özel Tel ve İletkenler, Ölçüm ve Kontrol Teknolojileri, Kalite Kontrol Sistemleri, Test Mühendisliği, Laboratuvar Test Ekipmanları, Wire Eurasia Fuarı’nda alıcı ile buluşuyor.


WIRE EURASIA FUARI'NDA KATILIMCI OLMANIZ İÇİN 5 NEDEN

Neden Türkiye?

Türkiye, gelişmekte olan bir piyasa ekonomisi olarak G-20 üyesi olup tarım, imalat ve hizmetler gibi büyük endüstrilerle çeşitlenen bir ekonomiye sahiptir. Çelik sektörü, 2019 yılında 30 milyon tonluk üretimiyle dünyanın en büyük çelik üreticileri arasında yer alan Türkiye'nin ekonomisine önemli katkılar sağlamaktadır. Yassı ve uzun çelik ürünleri ile yarı mamul üretiminde güçlü olan Türkiye, Avrupa Birliği, Orta Doğu ve Afrika gibi bölgelere ihracat yapmaktadır. Aynı zamanda tel, kablo ve boru endüstrilerinde de önemli bir oyuncu olan Türkiye, elektrik, güç, veri ve telekom kabloları gibi geniş bir ürün yelpazesiyle iç pazar ve ihracatta öne çıkmaktadır. Hükümetin yatırım teşvikleri ve altyapı gelişimiyle desteklenen bu sektörler, artan enerji ve iletişim talebi ile gelecekte daha da büyümesi beklenmektedir.