Firma Adı İletişim Konum
ALKAZAN GFC DIŞ TİCARET VE SAN. LTD. ŞTİ.
Başak Mahallesi Genç Osman Caddesi No: 1 Başçarşı İç Kapı No: 18 / Başakşehir / İSTANBUL / TÜRKİYE
İletişim: +90 535 455 7686
Web: https://alkazangfc.com//
Salon: 7
Stant: 711B
Ürün Grupları
  • Tel Uretimi ve isleme Makineleri
  • Tel isleme Teknolojisinde Kullanilan Ekipmanlar
  • Tel isleme Yan Sanayi Teknolojileri
  • Kaynak ve Elektrod Teli Uretim Makineleri
  • Ham Madde Ozel Tel ve iletkenler

Şanghay Shineworld Grubu 2004 yılında kurulan Shineworld, tüm dünya için eksiksiz fabrika çözümleri sunmaktadır. 2007 yılında Shanghai Shineworld Engineering, demirli metal ergitme ve derin işleme (çelik endüstrisi gibi), demir dışı metal ergitme ve derin işleme (bakır, alüminyum ve alüminyum alaşımı endüstrisi), enerji mühendisliği ve tel ve kablo endüstrisi. En ileri teknolojiyi benimsemenin yanı sıra, rekabetçi fiyatlarla eksiksiz ekipman ve malzeme setleri sağlıyoruz. İyi yerel kaynaklara kolay erişimimiz var, bu nedenle müşterilerimize sunduğumuz çözümlerimiz mükemmel değerde ve uygun teknolojiye sahip.

Shineworld Kablo MakinalarıKabla Makinası
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

2004 yılında kurulan Shineworld, tüm dünya için eksiksiz fabrika çözümleri sunmaktadır. 2007 yılında Shanghai Shineworld Engineering, demirli metal ergitme ve derin işleme (çelik endüstrisi gibi), demir dışı metal ergitme ve derin işleme (bakır, alüminyum ve alüminyum alaşımı endüstrisi), enerji mühendisliği ve tel ve kablo endüstrisi. En ileri teknolojiyi benimsemenin yanı sıra, rekabetçi fiyatlarla eksiksiz ekipman ve malzeme setleri sağlıyoruz.

Shanghai Shineworld Engineering CoLtdCHINA
Adres: Room 1603 No950 Dalian Road Yangpu District Shanghai Yangpu District Shanghai CHINATelefon: 86 183 1712 2980web: https://www.shineworldgroup.com/

Firmanın kayıtlı marka bilgisi bulunmamaktadır.